خانه / مقالات / معرفی اساتید موفقیت / اساتید ایرانی / زندگینامه استاد احمد حلت

زندگینامه استاد احمد حلت

احمد حلت

زندگینامه استاد احمد حلت
احمد حلت در تاریخ 17 بهمن 1341 در یکی از مناطق مرکزی تهران به دنیا آمد . پس از طی دوران آموزشی خود و دریافت دیپلم ریاضی ، با ورود به دانشگاه در رشته روانشناسی بالینی تحصیلات عالی خود را آغاز کرد و در انتهای دوران تحصیلی اش در رشته ارتباطات گرایش روزنامه نگاری از دانشکده علوم اجتماعی علامه طباطبایی فارغ التحصیل شد .
دکتر حلت که دکترای خود را در زمینه تخصصی روانشناسی تربیتی دریافت کرده اند ، پس از دریافت مدارج عالی تحصیلی ، به آلمان و سپس کشور سوئیس سفر کرده و در دوره های تخصصی روانشناسی و دوره های موفقیت زیگ زیگلار شرکت کردند .
ایشان در سال 1368 برای اولین بار و بصورت رسمی به آموزش تکنیکهای موفقیت در کنار آموزش تندخوانی پرداخت . ایشان نام خود را به عنوان اولین ایرانی آموزش دهنده راهکارهای موفقیت در ایران و خاورمیانه ثبت نمودند . و تاکنون بیش از دو میلیون نفر تحت آموزش مستقیم تکنیکهای موفقیت در کشور قرار گرفته اند .
هم اکنون دکتر حلت عضو هیئت علمی و استاد پروازی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان هستند و تا به حال مقالات متعدد و بسیاری علمی ( ISI )  از ایشان به انتشار رسیده است .
دکتر احمد حلت تابحال سمینارهای زیادی در زمینه موفقیت و علوم روانشناسی برای اقشار مختلف مردم مخصوصاً فارسی زبانان خارج از کشور ایران ، از جمله آلمان ، سوئیس ، تاجیکستان ، اسپانیا ، فرانسه و امارات متحده عربی برگزار کرده اند .
ایشان همچنین موسس و مدیر مسئول مجله چاپی موفقیت و رئیس سخنرانان حرفه ای ایران هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *