بیوگرافی برایان تریسی

بیوگرافی برایان تریسی
بیوگرافی برایان تریسی

بیوگرافی برایان تریسی

برایان تریسی زمانی كه 18 سال داشت، تحصيلات دبيرستانی اش را نيمه كاره رها كرد.
اولين شغل او ، ظرف شويی در يک هتل كوچک بود. بعد از آن به شستن ماشين ها و سپس شستن زمين ها همراه يک موسسه خدمات نظافتی روی آورد .

چند سالی، بی اراده مشاغل مختلف كارگری را دنبال می كرد و از عرق جبين زندگی اش را تامين می كرد. در كارگاه ها و كارخانه ها و در مزارع و دامداری ها كار می كرد. با اره برقی و تبر به بريدن الوارهای بلند مشغول بود و چاه می كند. به عنوان كارگر ساختمان در برج های بلند و به عنوان جاشو در كشتی های باركش نروژی در دريای آتلانتيک كار كرد و غالباً در ماشين يا اتاق اجاره ای ارزان قيمتی می خوابيد.

برایان تریسی 23 ساله بود كه در فصل درو به عنوان كارگر دوره گرد مزارع كار می كرد. در انبارهای غله بر روی كاه و يونجه می خوابيد و با خانواده كشاورزان غذا می خورد.
او تحصيلات و مهارت خاصی نداشت و در پايان فصل درو بار ديگر بيكار می شد . وقتی ديگر نتوانست هيچ كار كارگری پيدا كند، به شغل فروش كارمزدی رو آورد.

برای فروش اجناس، بايد اداره به اداره تلفن می زد و از دفتری به دفتر ديگر و از خانه ای به خانه ديگر می رفت. اغلب تمام روز برای يک فروش كوچک و جزيی كار می كرد تا بتواند كرايه اتاقم را بپردازد و حداقل شب ها برای خوابيدن جايی داشته باشد. اين شروع خوبی برای زندگی نبود.

روزی كه زندگی برایان تریسی تغيير كرد

برایان تریسی روزی تكه كاغذی برداشت و روی آن هدفی بزرگ و جسورانه، يادداشت كرد. هدفش، كسب 1000 دلار درآمد ماهانه از طريق فروش خانه به خانه و اداره به اداره بود. كاغذ را تا كرده و كناری گذاشت و هرگز نيز دوباره آن را نيافت.

اما 30 روز بعد، همه زندگی اش تغيير كرده بود. وی در طی اين مدت، روشی را برای فروش كشف كرده بود كه با آن درآمدش به سه برابر روز اول رسيد. همزمان، مالكيت شركت به فرد ديگری كه به تازگی به شهرشان نقل مكان كرده بود واگذار شد.

دقيقاً 30 روز پس از نوشتن هدفش، صاحب جديد شركت، او را  به كناری برد و پيشنهاد كرد كه در ازای 1000 دلار در ماه، سرپرستی و آموزش ديگر افراد شاغل در بخش فروش را به عهده بگيرد و به آنها بياموزد كه چگونه توانسته است بيشتر از سايرين فروش انجام دهد. او  اين پيشنهاد را پذيرفت و از آن به بعد زندگی اش هرگز شبيه قبل از آن نشد.

ظرف 18 ماه، از آن شغل به شغل ديگری روی آورد و سپس به كار ديگری وارد شد. از يک فروشنده جزء به يک مدير فروش تبديل شد كه ديگران برايش می فروختند. نيروی فروش 95 نفره ای تحت سرپرستی و استخدام او بود. تدريجاً از جايی كه نگران هزينه وعده بعد غذايش بود به جايی رسيد كه با كيف پولی پر از اسكناس های 20 دلاری قدم می زد.

او آموزش فروشندگانش را شروع كرد و به آنها آموخت كه چگونه اهدافشان را بنويسند و چگونه فروش بيشتر و موثرتری داشته باشند. تقريباً بلافاصله، آنها درآمدشان را حتی تا ده برابر افزايش می دادند. همين امروز بسياری از آنها ثروتمندانی ميليونر و ميلياردر هستند.

در سال 1981 آموزش اين روش را در كارگاه ها فكری و سمينارها آغاز كرد كه تا امروز به چندین  ميليون نفر در سراسر  جهان آموزش داده شده است.

برایان تریسی همچنین چهار بار برای آموزش اصول موفقیت و فروش و بازاریابی به کشورمان سفر کرده است .

آثار برایان تریسی: کمک به خویشتن ، “قدرت جذبه” ، “مدیریت زمان”، “قدرت بیان” ،“قدرت برنامه ریزی” “مدیریت بحران” ،“قورباغه را ببوس” ، کانون تمرکز و چندین کتاب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *